pgoseri.ac.ir > صفحه اول
ثبت نام ورود
English web site   صفحه اول     سه شنبه 30 شهریور 1400  
خبر
بازدید معاونت محترم پژوهشی و فناوری موسسه تحقیقات علوم شیلاتی کشور
منبع خبر : اطلاعات علمی پژوهشکده
معاونت محترم پژوهشی و فناوری موسسه جناب آقای دکتر حسین زاده به همراه جناب آقای دکتر متین فر ریس بخش محترم آبزی پروری جناب آقای دکتر مرادی ریس بخش فن آوری زیستی و فرآوری آبزیان موسسه از روز دوشنبه مورخه 5/11/94 به مدت 3 روز در استان هرمزگان حضور دارند.
در روز نخست حضور ایشان، جلسه ای با کارشناسان پژوهشکده اکولوژی (بندرعباس) راس ساعت 10 صبح در سالن کنفرانس برگزار گردید. در ابتدای این جلسه آقای دکتر مرتضوی ریس پژوهشکده ضمن خوش آمدگویی، گزارشی از عملکرد پژوهشکده را به اختصار بیان نمودند و از واگذاری مسئولیت ها مانند داوری پروپزالها و گزارش های نهایی به مراکز و پژوهشکده ها ابراز خرسندی نمودند.

ایشان در گزارش خود به ضرورت قانونمند نمودن حضور و نقش تحقیقات شیلاتی درفعالیتها و فرآیندهای توسعه ای شیلاتی و همچنین مشکل کمبود نیروی انسانی اشاره کردند. سپس سرکار خانم دکتر محبی سرپرست معاونت پژوهشی پژوهشکده گزارشی از فعالیتهای پژوهشی سال 1394 شامل تعداد تفاهم نامه ها و قرادادهای پژوهشی، وضعیت طرح ها و پروژه های پژوهشکده ، آمار مقالات و فعالیتهای پژوهشی منتشر یافته را ارائه نمودند. در ادامه پس از ارائه توضیحات مبسوط در مورد نتایج حاصل از طرحها و پروژه های تحقیقات توسط روسای محترم بخش های تحقیقاتی، کارشناسان پژوهشکده سئوالات خود را در زمینه های مختلف مطرح نمودند. در انتها جناب آقای دکتر حسین زاده معاونت محترم پژوهشی و فناوری موسسه از زحمات و فعالیتهای کارشناسان پژوهشکده اکولوژی قدردانی نمودند و این پژوهشکده را پویا در زمینه های مختلف شیلاتی نامیدند و بر هماهنگی بیشتر بین بخشی در انجام فعالیت های تحقیقاتی تاکید فرمودند و سپس به پاسخ گویی به سئوالات مطرح شده از سوی کارشناسان پژوهشکده پرداختند.
يک شنبه 11 مهر 1395
تعداد بازديد:325
پژوهشکده اکولوژی خلیج فارس و دریای عمان
Powered by taJan System Co