pgoseri.ac.ir > صفحه اول
ثبت نام ورود
English web site   صفحه اول     سه شنبه 30 شهریور 1400  
خبر
مراسم تقدیر از بازنشستگان پژوهشکده
منبع خبر : روابط عمومی
در راستای تکریم همکاران بازنشسته روز سه شنبه مورخ21/2/95 مر اسمی با حضور حاج آقا شرفی رئیس دفتر آموزش عقیدتی سازمان جهادکشاورزی استان هرمزگان ، جناب آقای دکتر دریانورد رئیس سازمان مدیریت برنامه ریزی استان هرمزگان ، معاونین و کارشناسان اداره کل شیلات هرمزگان و کارشناسان پژوهشکده در سالن اجتماعات پژوهشکده برگزار گردید.
در ابتدای مراسم آقای دکتر مرتضوی ضمن خوشامد گویی و تبریک اعیاد شعبانیه ضرورت بهره مندی از تجربیات و اندوخته های بازنشستگان اشاره و یاد آور شدند بازنشستگی شروع مرحله جدیدی از زندگی است که فرد می تواند اندوخته های ارزشمند خود را در اختیار جامعه قرار دهد

و در این راستا باید سازو کارهای لازم درخصوص استفاده از تجربیات همکاران فراهم کنیم. وی در بخش دیگری از سخنان خود به ضرورت تاسیس کانون بازنشستگان پژوهشکده اشاره کردند و از زحمات و تلاش های گرانقدر همکاران که به افتخار بازنشستگی نایل شده اند تشکر کردند. در ادامه مراسم حاج آقای شرفی در سخنانی به اهمیت تلاش و کار در عرصه علم و پژوهش پرداختند و ضمن تشکر از برگزاری مراسم بازنشستگان را سرمایه های معنوی جامعه داشتند که می توانند در بسیاری از عرصه های اجتماع به فعالیت بپردازند. آقای دکتر دریانورد و طی سخنانی به نقش مهم پژوهشهای علوم شیلاتی در توسعه استان اشاره کردند وخواستار بهره مندی مدیران استان از یافته های پژوهشی محققین پژوهشکده شدند وی با اشاره به مشارکت فعال پژوهشکده در بخش توسعه شیلات آمادگی مجموعه سازمان مدیریت برنامه ریزی جهت کمک به این پژوهشکده به جهت نیل به اهداف مورد نظر را اعلام داشتند. در ادامه مراسم به رسم یابود لوح تقدیر بهمراه جوایزی به همکاران بازنشسته اعطاء گردید. در ادامه مراسم آقایان مهندس محمود ابراهیمی، مهندس کاظم خدادادی جوکار، مهندس هدایت اسدی کارشناسان بازنشسته بخش اکولوژی و آقای غلام محسنی مدیر سابق امورمالی و خانم فخریه راهگل کارشناس طرح وبرنامه ضمن تشکر از برگزاری مراسم نکوداشت به بیان دیدگاههای و نظرات خود پرداختند و آمادگی خود را جهت همکاری با پژوهشکده در شرایط جدید اعلام داشتند مراسم در ساعت 30/11 به پایان رسید.
شنبه 11 دی 1395
تعداد بازديد:512
پژوهشکده اکولوژی خلیج فارس و دریای عمان
Powered by taJan System Co