pgoseri.ac.ir > صفحه اول
ثبت نام ورود
English web site   صفحه اول     دو شنبه 29 شهریور 1400  
خبر
تقدیر از دو پژوهشگر پژوهشکده اکولوژی در نخستین جشنواره فرهنگی و هنری خلیج فارس
منبع خبر : اطلاعات علمی پژوهشکده
جشنواره ای در تاریخ 10/2/1390 در تالار شهید آوینی در خصوص روز خلیج فارس با حضور معاون اول رئیس جمهور، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ، قائم مقام صدا و سیما ، استاندار بندرعباس، نمایندگان مجلس، هنرمندان و پژوهشگران برگزار گردید.
در این مراسم از خانواده های شهدای هواپیمایی ایرباس، نویسندگان و جغرافیدان خلیج فارس و پژوهشگران این حوزه تقدیر و تشکر گردید. لازم به توضیح است که دو پژوهشگری که در این جشنواره مورد تقدیر قرار گرفتند، سرکار خانم مهندس فرشته سراجی مجری پروژه پایش کشند قرمز در آبهای خلیج فارس و آقای مهندس محمود ابراهیمی مجری طرح هیدروبیولوژی خلیج

تقدیر از دو پژوهشگر پژوهشکده اکولوژی در نخستین جشنواره فرهنگی و هنری خلیج فارس جشنواره ای در تاریخ 10/2/1390 در تالار شهید آوینی در خصوص روز خلیج فارس با حضور معاون اول رئیس جمهور، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ، قائم مقام صدا و سیما ، استاندار بندرعباس، نمایندگان مجلس، هنرمندان و پژوهشگران برگزار گردید. در این مراسم از خانواده های شهدای هواپیمایی ایرباس، نویسندگان و جغرافیدان خلیج فارس و پژوهشگران این حوزه تقدیر و تشکر گردید. لازم به توضیح است که دو پژوهشگری که در این جشنواره مورد تقدیر قرار گرفتند، سرکار خانم مهندس فرشته سراجی مجری پروژه پایش کشند قرمز در آبهای خلیج فارس و آقای مهندس محمود ابراهیمی مجری طرح هیدروبیولوژی خلیج فارس در استان هرمزگان از پژوهشکده اکولوژی بودند.همچنین در این مراسم از کتاب اطلس جلبک های سواحل خلیج فارس و دریای عمان که با کمک این پژوهشکده تهیه و توسط موسسه تحقیقات شیلات به چاپ رسیده رونمایی شد. در پایان این مراسم مقررگردید که هر ساله این جشنواره در بندرعباس در روز خلیج فارس برگزار گردد.
شنبه 14 آبان 1390
تعداد بازديد:995
پژوهشکده اکولوژی خلیج فارس و دریای عمان
Powered by taJan System Co